Innhold

Styret

Følgende styre ble valgt på generalforsamlingen 28. mai 2021:

Anna Furhoff Jensen (leder)
Malermestrene Jensen AS
Mobil: 957 35 588
E-post: anna@mesterjensen.no
Laug: Vestfold

Terje Kvittingen (nestleder)
Malermester Terje Kvittingen AS
Mobil: 918 02 909
E-post: terje@malermesterkvittingen.no
Laug: Bergen

Stine Remmen
Bogstrand AS       
Mobil: 909 85 304
E-post: stine@bogstrand.no
Laug: Arktisk

Ingar Strand
Daglig leder for Opplæringskontoret for overflateteknikk       
Mobil: 900 87 387
E-post: strand@malermestrene-trondheim.no
Laug: Trondheim

Baard Samuelsen
Brødrene Samuelsen AS
Mobil: 909 72 497
E-post: ba-sam@online.no
Laug: Buskerud

Marius Opdal (vara)
Rosenborg Malerteam AS
Mobil: 932 48 034
E-post: marius.opdal@rosenborg-maler.no
Laug: Trondheim

Espen A. Johannessen (vara)
H A Johannessen AS
Mobil: 908 50 560
E-post: espen@haj.no
Laug: Østfold